Įgyvendinti projektai

Panevėžyje dalyvaujamasis biudžetas pradėtas įgyvendinti 2020 metais per bendruomenės iniciatyvų projektus. Pirmaisiais metais iš 14 Savivaldybei pateiktų miestiečių iniciatyvų viešai atrankai buvo atrinktos 4 projektinės idėjos, atitikusios administracinės atitikties vertinimą ir Projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos apraše nurodytus reikalavimus: „Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešos aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei bei kultūrinei veiklai“, „Kniaudiškių g.–Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymas“, „A. Baranausko pušynėlio konversija, pritaikant jį aktyviam poilsiui ir vietos bendruomenės narių telkimui“ ir „Mėlynoji Nevėžio pakrantė“. Finansavimui atrinktos pirmosios dvi idėjos surinkusios daugiausiai gyventojų balsų.

„Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešos aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei bei kultūrinei veiklai

Taikos al. 11 esančioje teritorijoje įrengti gėlynai, pastatyti lauko suoliukai, šiukšliadėžės, lauko treniruokliai, pakyla, terasa. Viešoji erdvė pritaikyta neįgaliesiems skirtiems renginiams, susitikimams, šventėms, socialinėms akcijoms lauko erdvėje organizuoti.

      

„Kniaudiškių g. – Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymas“

Sumontuotas naujas modernus vaikų žaidimų kompleksas,  3-14 metų amžiaus vaikams skirta laipiojimo erdvė, modernios ir saugios sūpynės, krepšinio lenta, stalo teniso, šachmatų stalai su kėdėmis, įvairūs treniruokliai, gimnastikos komplektai, suoliukai bei šiukšliadėžės.

      

 

2021 metais organizuojamo bendruomenės iniciatyvų konkurso metu Panevėžio miesto savivaldybė taip pat sulaukė 14 miestiečių projektų idėjų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti. Viešai atrankai buvo atrinktos 3 gyventojų pateiktos idėjos: „A. Baranausko pušynėlio ir jo prieigų sutvarkymas“, „Panevėžio šokių terasa“ ir „Rožyno lauko gimnastikos aikštelė“. Finansuotos pirmosios dvi surinkusios daugiausiai gyventojų balsų.

„A. Baranausko pušynėlio ir jo prieigų sutvarkymas“

Įrengtos trys skirtingo aukščio platformos, gaisrininko nusileidimo vamzdis, nerūdijančiojo plieno čiuožyklos, karstymosi tinklas ir laipiojimo sienelės. Žaidimų aikštelė išklota specialia sertifikuota danga, pastatyti suoliukai ir šiukšliadėžės, taip pat įrengtas žaidimų aikštelės ir pėsčiųjų tako apšvietimas.

      

„Panevėžio šokių terasa“

Iniciatyvos tikslas – Kultūros ir poilsio parke įrengti šokių terasą, pritaikyti viešąją erdvę šokėjams ir mėgstantiems aktyvų laisvalaikį žmonėms. Šis projektas didintų miestiečių fizinį aktyvumą, motyvuotų užsiimti sveikatinimo veikla gryname ore. Šokių terasa galėtų būti naudojama rengiant šokių vakarus, šokių festivalius, sportinius užsiėmimus, koncertus ir kitas įvairias veiklas.

Šiuo metu jau yra parengtas projektas. Dėl užtrukusių vietos parinkimo, projekto rengimo darbų bei išaugusių darbų ir medžiagų kainų projekto rangos darbai bus vykdomi 2023 metais.

      

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Privatumo politika