Naujienos

Kviečiame balsuoti už Panevėžio miestui bendruomenės pasiūlytas iniciatyvas!

Šiais metais Bendruomenės iniciatyvų konkursui buvo pasiūlytos dvi idėjos*:

  1. „Birutės gatvelės šviesos instaliacija“
  2. „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“

* Eiliškumas išdėstytas pagal projektinių idėjų pateikimo datą.

 

Daugiausiai balsų surinkusi iniciatyva bus įgyvendinta Savivaldybės biudžeto lėšomis šiais metais. Projekto įgyvendinimo vertė iki 30 tūkst. Eur.

Už labiausiai patikusią iniciatyvą balsuoti galima elektroniniu būdu interneto svetainėje dalyvauk.panevezys.lt, tai padaryti galima svetainėje paspaudus mygtuką „Prisijungti“ ir patvirtinus tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Neturint galimybės balsuoti elektroniniu būdu, tai padaryti galima atvykus į Savivaldybės priimamąjį adresu: Laisvės a. 20, Panevėžys (įėjimas nuo Vilniaus g. pusės) ir užpildant nustatytos formos balsavimo anketą, kurią taip pat galite atsisiųsti čia. Asmuo balsavimo anketoje turi nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Balsuoti gali Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai ne jaunesni, nei 16 m. už pateiktas idėjas, atiduodami po 1 balsą už kiekvieną projekto idėją. Balsavus kelis kartus už tą pačią idėją, galioja paskutinis balsavimas.

 

Balsavimas vyksta iki vasario 14 d.

 

Balsuoti galite ČIA  

 

Kilus klausimams kreiptis:

Ilma Žederštreimaitė, tel. (8 45) 501 398 (dėl elektroninio balsavimo)

Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė, tel. (8 45) 501 204 (kiti klausimai)

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Privatumo politika